Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Апаратура для FPV

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

FPV радіоапаратура - це пристрій, який дозволяє дистанційно керувати дроном та отримувати відео з його камери. Вона була винайдена в 1950-х роках. Спочатку вона використовувалася в військових цілях для керування безпілотними літальними апаратами. У 1980-х роках FPV радіоапаратура стала доступна для широкого загалу.


Апаратура для FPV складається з двох основних частин: передатчика та приймача. Передатчик знаходиться у вас в руках, а приймач - на дроні.
Передатчик FPV радіоапаратури генерує радіосигнал, який передає команди для управління дроном. Ці команди включають в себе управління газом та поворотами. Приймач на дроні приймає ці сигнали та виконує їх.


Для кого потрібна FPV радіоапаратура?

FPV радіоапаратура потрібна для всіх, хто хоче керувати дроном та отримувати відео з його камери. Вона використовується початківцями, любителями, професіоналами та спортсменами. Якщо ви вирішили навчитися керувати FPV дроном вам обов’язково необхідно мати крім дрона та окулярів надійний пульт керування. 


На що звернути увагу при виборі пульту для квадрокоптера? 

  1. Розташування органів керування. Найпопулярнішим типом передавача є Mode2, при якому джойстик газу і поворотів знаходиться під лівою рукою, а джойстик нахилів - під правою. На важелях, крім газу, є пружини для повернення в нейтральне положення.
  2. Кількість каналів. Для керування квадрокоптером достатньо 4-х каналів, але якщо ви хочете використовувати додаткові функції, наприклад, керування підвісом камери, автоматичний політ по GPS або захоплення вантажів, вам знадобиться пульт з більшою кількістю каналів. Чим більше каналів у пульта, тим більше функцій він може підтримувати. Тому, якщо ви не знаєте, який пульт купити, краще вибрати модель з максимальною кількістю каналів.
  3. Протокол. Протокол передачі сигналу з пульта (TX протокол) має співпадати з протоколом приймача дрона (RX протокол). Найпопулярнішими протоколами на сьогодні є: FrSky, ELRS, TBS Crossfire. При виборі апаратури враховуйте який протокол підтримує приймач вашого дрона.
  4. Частота керування. Це частота, на якій передатчик і приймач передають і приймають сигнали. Існує кілька різних частот керування, кожна з яких має свої переваги та недоліки. 

Найбільш поширеними частотами керування є:

  • 2,4 ГГц - найбільш поширена частота, яка забезпечує хороший баланс між дальномірністю та надійністю.
  • 5,8 ГГц - забезпечує більшу дальномірність, ніж 2,4 ГГц, але також більш чутлива до перешкод.
  • 900 МГц - забезпечує найкращу надійність, але також меншу дальномірність, ніж 2,4 ГГц або 5,8 ГГц.

 

На нашому сайті Phoenix Drones ви можете купити FPV радіоапаратуру від відомих, перевірених часом брендів, таких як RadioMaster, TBS, BetaFPV та ін. У нас широкий вибір моделей на будь-який бюджет. Також ви придбати потрібну вам модель під замовлення. Напишіть або зателефонуйте нам і ми надамо вам детальну консультацію з приводу вибору потрібної моделі FPV апаратури під ваші задачі. 

Отримайте задоволення від польотів з FPV радіоапаратурою від Phoenix Drones!
 

Вгору