Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

Комплектуючі від TBS для квадрокоптерів в Україні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Команда Team Black Sheep очолювана Рафаелем Піркером, вперше здобула велику популярність у 2011 році, коли FAA оштрафувала Рафаеля за «необережне керування літаком» під час польоту FPV у Вірджинії. Він з колегами були першими пілотами FPV у Швейцарії та Австрії, які літали в окулярах які були чорного кольору, через що їх прозвали “чорними вівцями”. З тих пір команда гордо носить це ім’я починаючи з 2010 року. 
Компанія TBS відома тим, що виробляє низку інноваційних продуктів для дронів FPV, включаючи гоночні рами, системи дальнього радіусу дії, відеопередавачі, антени тощо. Вони зіграли значну роль у розвитку технологій і можливостей дронів FPV.

Судова справа до якої було залучено учасників команди тягнулася 8 місяців і набула широкого резонансу, TBS вдалося домогтися скасування норми про те що вважалося “літаком”. 

Вони беруть активну участь у FPV-гонках і фрістайл польотах, спонсорують та беруть участь у різноманітних подіях і змаганнях по всьому світу. Їхня прихильність до спорту допомогла підвищити його популярність FPV рейсингу

TBS також відома своїми високоякісними FPV-відео та кінематографічною продукцією. Вони продемонстрували захоплюючі повітряні кадри з усього світу, демонструючи мистецький і творчий потенціал дронів FPV.
Залучення спільноти:

Компанія TBS була піонером у польотах на великих відстанях FPV і розробила продукти, які дозволяють збільшити відстань польоту. Це відкрило нові можливості для дослідження з повітря та кінематографії.


Протокол TBS Crossfire

Одним із значних внесків TBS у світ FPV є система Crossfire, протокол дистанційного великої дії. Crossfire забезпечує надійну та розширену дальність керування безпілотниками FPV, що робить їх популярними серед пілотів далеких дистанцій.

 

Продукти компанії

Продукція TBS відома якістю та надійністю. Багато пілотів FPV довіряють обладнанню TBS за його продуктивність і довговічність, особливо в змагальних гонках і складних умовах фрістайлу.

Завдяки постійному вдосконаленню та проривним подуктам компанія встановила нові стандарти для обладнання FPV, технологій польоту та виробництва відео. Вони надихнули незліченну кількість пілотів і допомогли сформувати напрямок спільноти FPV.

TBS продовжує впроваджувати інновації та розробляти нові продукти, йдучи в ногу з мінливими потребами та тенденціями спільноти дронів FPV. Їхнє прагнення розширити межі технології FPV непохитне.

 

Заключення

Підсумовуючи, Team BlackSheep (TBS) є піонером і впливовою силою в спільноті FPV гонок безпілотників і фрістайлу. Завдяки інноваційним продуктам, високоякісній відеопродукції та активній участі спільноти TBS зробила значний внесок у зростання та розвиток індустрії дронів FPV. Їхня прагнення розширювати межі технології FPV і дослідження надихнула пілотів у всьому світі.

На нашому сайті ви зможете придбати продукцію компанії TBS з безкоштовною доставкою від 2000 грн та гарантією на обмін та повернення. Також ви можете замовити будь-який продукт від TBS з нашою допомогою, наші спеціалісті проконсультують вас з будь-яких питань стосовно продукції компанії.

Не упустіть свій шанс стати власником найкращих FPV комплектуючих у світі від американської компанії team Black Sheep. робіть ваше замовлення вже сьогодні та отримацте гарантоване задоволення від високоякісної FPV продукції

Команду BlackSheep очолює Рафаель Піркер, відомий як Траппі, з глибокою пристрастю до безпілотних літальних апаратів та гонок FPV. TBS здобули популярність як піонери FPV-польотів з окулярами в Швейцарії та Австрії, гордо носячи ім'я "чорних вівців" з 2007 року. В 2011 році вон стали відомими через конфлікт з FAA(федеральне управління авіації в США), та використали це як можливість привернути увагу до FPV та дронів загалом.

Кожен учасник команди BlackSheep прагне внести інновації та творчість у галузь, рухати свою команду вперед та бути прикладом для інших. TBS прагне, щоб кожен, хто обирає її продукти, відчував цю емоцію - від історії компанії до її продуктів.

Розгорнути
Вгору