Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
Мій кошик

ZLL

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Квадрокоптери ZLRC/ZLL


ZLRC/ZLL - відносно новий бренд дронів, що спеціалізується на виробництві доступних дронів для як початківців, так і професіоналів. Зокрема, серія дронів "Brushless" отримала велику популярність серед користувачів.

Зокрема, ZLRC відзначаються тим, що стали першими виробниками, які представили на ринку квадрокоптери, ціна на які була менше 200 доларів, при цьому обладнані передовою системою уникнення перешкод. Цей датчик допомагає початківцям опанувати управління дроном без ризику пошкодження дрона. Дрон автоматично реагує на перешкоду перед ним і ухиляється від неї даючи можливість оператору продовжити політ.

ZLRC виробляє 4 серії квадрокоптерів:

  • Іграшкові квадрокоптери (“Toy ZLL drones”)
  • Квадрокоптери з колекторними двигунами (“Brushed ZLL drones”)
  • Квадрокоптери з безколекторними двигунами (“Brushless ZLL drones” - найпопулярніша серія)
  • Серія “Beast”

 

З 2021 року компанія ZLRC змінила назву свого бренду на ZLL! Це може бути пов'язано з тим, що на ринку існує інший виробник з такою ж назвою, але з іншої сфери. У мережі Інтернет можна зустріти обидві назви, але насправді це один і той самий виробник.
 

Серед квадрокоптерів ZLL представленими на ринку найпопулярнішими є наступні моделі:

Ви можете більш детально ознайомитися моделями ZLL представленими на нашому сайті перейшовши за посиланнями на моделі.

 

Якщо ви шукаєте недорогий та якісний дрон для навчання та фотозйомки, ZLL - це ваш вибір. Завдяки поєднанню корисних функцій та уваги до зовнішнього вигляду, компанія забезпечує вам найкращий досвід навчання та гарантує задоволення від використання її продуктів.

 

Чому варто купити ZLL в нашому магазині?

  1. Швидка та безкоштовна доставка від 2000 грн по всій Україні, відправлення в день замовлення.

  2. Найнижчі ціни серед конкурентів, а також регулярні акції та приємні бонуси та подарунки, які допоможуть вам зекономити гроші при покупці свого першого дрона.

  3. Безкоштовні консультації та технічна підтримка для вас у питаннях вибору, налаштування та навчання польотам на дроні.

  4. Реальні фотографії квадрокоптерів, які дозволяють вам докладно розглянути характеристики та дизайн перед придбанням.

  5. Впевненість в якості: перед відправленням ми перевіряємо кожен квадрокоптер на працездатність, ви можете оглянути його на пошті перед оплатою, не вносячи жодних передоплат.

ZLRC/ZLL — відносно нова марка дронів, яка спеціалізується на виробництві недорогих дронів для початківців та професіоналів. Серед представлених моделей найбільшу популярність здобули дрони серії “Brushless”.

ZLRC відомі в першу чергу тим, що  стали першим виробником, який анонсував квадрокоптер до 200 доларів із передовою системою уникнення перешкод. 

З 2021 року ZLRC змінив назву бренду на ZLL. Однією із причин може бути те що на ринку присутній інший виробник з такою ж назвою але з іншої сфери. Ви можете побачити в інтернеті обидві назви, але це буде один і той самий виробник.

Розгорнути
Вгору